Dane kontaktowe

    ADRESY I TELEFONY KONTAKTOWE 

URZĄD GMINY

Urząd Gminy

Dobra 233; 34-642 Dobra
tel./faks: 18-333-00-20; 18-333-04-47;
e-mail: sekretariat@gminadobra.pl

Wójt Gminy
mgr Benedykt Węgrzyn

Dobra 233; 34-642 Dobra
tel./faks: 18-333-00-20; 18-333-04-47;
e-mail: wojt@gminadobra.pl

Przewodniczący Rady Gminy
Jan Palki

tel. 18-333-00-20 wew. 113
tel. kom. 697 384 574

Sekretarz Gminy
Anna Mańka

tel. 18-333-00-20 wew. 111
e-mail: sekretarz@gminadobra.pl

Skarbnik Gminy
mgr Kamila Stelmasińska-Kaptur

tel. 18-333-00-20 wew. 121
e-mail: skarbnik@gminadobra.pl

Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli
Ewa Naściszewska

tel. 18-333-00-20 wew. 191
e-mail: zosip@gminadobra.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Danuta Kubasiak

tel. 18-333-00-60
e-mail: ops@gminadobra.pl

Gminny Ośrodek Kultury
Dyrektor Urszula Palka-Ranosz

tel. 18-333-02-39
e-mail: dyrektor@gok.gminadobra.pl

Dzienny Dom "Senior+"
Monika Majerczyk

e-mail: senior.plus@gminadobra.pl

 

ZGŁOSZENIA AWARII WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

Jan Kordeczka - Ochrona Środowiska

515-277-144

Jan Węgrzyn - Oczyszczalnia Ścieków

515-277-143

Józef Kulig - Oczyszczalnia Ścieków

515-277-142

Piotr Siembab - Wodociągi Gminne

509-667-949

Władysław Majerski - Wodociągi Gminne

604-788-690

 

ZGŁOSZENIA PRZYWOZU ŚCIEKÓW DO OCZYSZCZALNI

Jan Węgrzyn

515-277-143

Józef Kulig

515-277-142

 

DROGI GMINNE

Jan Kordeczka    

515-277-144

 

SZKOŁY

Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza w Dobrej
Dyrektor: mgr Zbigniew Syktus

34-642 Dobra 1
tel/fax 18-333-00-09
www.spdobra.gminadobra.pl

Zespół Placówek Oświatowych w Jurkowie
Dyrektor: mgr Małgorzata Lisowska

34-643 Jurków 115
tel/fax 18-334-00-20/21/22
www.zpojurkow.gminadobra.pl

Zespół Placówek Oświatowych w Jurkowie
Szkoła Podstawowa Filialna w Półrzeczkach
Dyrektor: mgr Małgorzata Lisowska

34-643 Półrzeczki 216
tel. 18-333-22-45

Zespół Placówek Oświatowych w Skrzydlnej
Dyrektor: mgr Cecylia Bogacz

34-625 Skrzydlna 186
tel./faks:18 333-10-06
www.skrzydlna.iap.pl

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich
w Chyszówkach

Dyrektor: mgr Elżbieta Miśkowiec

34-643 Chyszówki 130
tel./faks: 18-333-21-89
www.spchyszowki.webd.pl

Szkoła Podstawowa  im. Janusza Korczaka 
w Wilczycach
Dyrektor: mgr Ewa Myszogląd

34-643 Wilczyce 109
tel./faks: 18-333-24-17
www.spwilczyce.pl

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Stróży
Dyrektor: mgr Dorota Spyrka

34-625 Stróża 1
tel./faks: 18-333-15-45
www.spstroza.gminadobra.pl

Gminne Przedszkole nr 1 w Dobrej
Dyrektor: mgr Małgorzata Kaleta

34-642 Dobra 490
tel. 18-333-00-10
www.przedszkole.gminadobra.pl

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Dobrej
Dyrektor: mgr Paweł Miśkowicz

34-642 Dobra 490
tel. 18-333-04-54
www.dobramuzyczna.pl

 

SOŁTYSI

Chyszówki
Ryszard Sarysz

Chyszówki 90, 34-643 Jurków
tel. 18-333-21-35

Dobra
Stefan Golonka

Dobra 457, 34-642 Dobra
tel. 18-333-01-34

Gruszowiec
Tadeusz Miśkowiec

Gruszowiec 13, 34-642 Dobra
tel. 18-333-03-50

Jurków
Anna Mrózek

Jurków 187, 34-643 Jurków
tel. 18-333-22-05

Porąbka
Bogumiła Skwarczek

Porąbka 41, 34-642 Dobra
tel. 18-333-05-07

Półrzeczki
Tadeusz Boczoń

Półrzeczki 215, 34-643 Jurków
tel. 18-333-25-43

Przenosza
Celina Majda

Przenosza 30, 34-625 Skrzydlna
tel. 18-333-10-77

Skrzydlna
Józef Trzópek

Skrzydlna 60, 34-625 Skrzydlna
tel. 18-333-13-46

Stróża
Iwona Trębacz

Stróża 16, 34-625 Skrzydlna
tel. 18-333-11-58

Wilczyce
Bogusława Podsiadło

Wilczyce 108, 34-643 Jurków
tel. 18-333-24-90

Wola Skrzydlańska
Zbigniew Leśniak

Wola Skrzydlańska 88, 34-625 Skrzydlna
tel. 18-333-14-65

 

 

INSTYTUCJE

Straż Pożarna

tel. 998 lub 112

Policja – Zawadka

tel. 18-334-30-49

Pogotowie Energetyczne

tel. alarmowy: 991
tel. 18-331-03-42

Gminny Ośrodek Kultury

tel. 18-333-02-39

GS Dobra

tel. 18-333-00-19

GS Skrzydlna

tel. 18-333-10-04

Bank Spółdzielczy w Dobrej

tel. 18-333-00-40

Inseminator

tel. 18-333-03-85 lub 606-208-837

Lecznica weterynaryjna

tel. 18-333-00-31

Poczta w Dobrej

tel. 18-333-04-20

Ośrodek Zdrowia w Dobrej

tel. 18-333-00-11

Ośrodek Zdrowia w Jurkowie

tel. 18-333-21-74

Ośrodek Zdrowia w Skrzydlnej

tel. 18-333-10-13

Apteka w Dobrej

tel. 18-333-00-63

Apteka w Jurkowie

tel. 18-333-21-90

Biblioteka Publiczna w Dobrej

tel. 18-334-06-70

Ośrodek Pomocy Społecznej

tel. 18-333-00-60

Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli

tel. 18-333-00-20

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy

tel. 18-333-00-29

Informacja Turystyczna - Urząd Gminy Dobra

tel. 18-333-00-20

 

 

NUMERY TELEFONÓW STACJONARNYCH – URZĄD GMINY, ZOSiP
NUMERY
ZEWNĘTRZNE 
OSOBA NR POKOJU NR WEWNĘTRZNY ADRES E-MAIL
18 333 00 20
18 333 04 47
Sekretariat  Recepcja  100 sekretariat@gminadobra.pl
Wójt  1 101 wojt@gminadobra.pl
       
Sala Narad I Piętro    105  
Faks    200  
Referat Organizacyjny
Sekretarz  7 111 sekretarz@gminadobra.pl
Bierówka Emilia  5 112 emilia.bierowka@gminadobra.pl
Miśkowiec Małgorzata / Justyna Mazur  6 113 malgorzata.miskowiec@gminadobra.pl
justyna.mazur@gminadobra.pl
Fornal Maria  6 114 maria.fornal@gminadobra.pl
Majka Anna Recepcja  115 anna.majka@gminadobra.pl
Stanowisko stażysty  7 116  
Referat Finansowy
Stelmasińska-Kaptur Kamila  110 121 skarbnik@gminadobra.pl
Jania Elżbieta  112 122 elzbieta.jania@gminadobra.pl
Kołodziej Barbara  112 123 barbara.kolodziej@gminadobra.pl
Lach Anna  111 124 anna.lach@gminadobra.pl
Podgórni Sylwia  111 125 sylwia.podgorni@gminadobra.pl
Szczudlowska Ewa  111 126 ewa.szczudlowska@gminadobra.pl
Zespół ds. Gospodarki Komunalnej
Kordeczka Jan  105 131 jan.kordeczka@gminadobra.pl
Smoleń Zbigniew  106 132 zbigniew.smolen@gminadobra.pl
Dziadoń Karol  104 133 karol.dziadon@gminadobra.pl
Michorczyk Daniel  104 134 daniel.michorczyk@gminadobra.pl
Tafel Justyna / Anna Jawor  104 135 justyna.tafel@gminadobra.pl
anna.jawor@gminadobra.pl
Lisowska-Pietryga Olga / Chalcarz Natalia
 
104 136 olga.pietryga@gminadobra.pl
chalcarz.natalia@gminadobra.pl
Zespół ds. Podatków i Opłat
Opioła Stanisława  4 141 stanislawa.opiola@gminadobra.pl
Stanowisko stażysty  4 142  
Hanula Aneta 4 143 aneta.hanula@gminadobra.pl
Białoń Marta  4 144 marta.bialon@gminadobra.pl
Miśkowiec Bożena  4 145 bozena.miskowiec@gminadobra.pl
Zespół ds. Zamówień Publicznych i Inwestycji
Majka Antoni  109 151 antoni.majka@gminadobra.pl
Kuc Joanna  108 152 joanna.kuc@gminadobra.pl
Skwarczek Monika  108 153 monika.skwarczek@gminadobra.pl
Kłaczek Katarzyna  108 154 katarzyna.klaczek@gminadobra.pl
Palkij Grzegorz  107 155 grzegorz.palkij@gminadobra.pl
Palka Grzegorz  107 156 grzegorz.palka@gminadobra.pl
Nowak Agnieszka 107 157 agnieszka.nowak@gminadobra.pl
Referat Spraw Obywatelskich i Kadr
Majerczyk Janina  2 161 janina.majerczyk@gminadobra.pl
Blicharska Teresa  3 162 tersa.blicharska@gminadobra.pl
Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli
Naściszewska Ewa  101 191 ewa.nasciszewska@gminadobra.pl
Biel Helena  102 192 helena.biel@gminadobra.pl
Morzywołek Anna  102 193 anna.morzywolek@gminadobra.pl
Stanowisko stażysty  102 194  
Miśkowiec Renata  103 195 renata.miskowiec@gminadobra.pl
Smoleń Dorota  103 196 dorota.smolen@gminadobra.pl