Dane kontaktowe

    ADRESY I TELEFONY KONTAKTOWE 

URZĄD GMINY

Urząd Gminy

Dobra 233; 34-642 Dobra
tel./faks: 18-333-00-20; 18-333-04-47;
e-mail: sekretariat@gminadobra.pl

Wójt Gminy
mgr Benedykt Węgrzyn

Dobra 233; 34-642 Dobra
tel./faks: 18-333-00-20; 18-333-04-47;
e-mail: wojt@gminadobra.pl

Przewodniczący Rady Gminy
Jan Palki

tel. 18-333-00-20 wew. 113
tel. kom. 697 384 574

Sekretarz Gminy
Anna Mańka

tel. 18-333-00-20 wew. 111
e-mail: sekretarz@gminadobra.pl

Skarbnik Gminy
mgr Kamila Stelmasińska-Kaptur

tel. 18-333-00-20 wew. 121
e-mail: skarbnik@gminadobra.pl

Pełmomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych
Przemysław Juszczak

tel. 18-333-00-20 wew. 110
e-mail: pelnomocnik.oin@gminadobra.pl

Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli
Ewa Naściszewska

tel. 18-333-00-20 wew. 191
e-mail: zosip@gminadobra.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Danuta Kubasiak

tel. 18-333-00-60
e-mail: ops@gminadobra.pl

Gminny Ośrodek Kultury
Dyrektor Urszula Palka-Ranosz

tel. 18-333-02-39
e-mail: dyrektor@gok.gminadobra.pl

Dzienny Dom "Senior+"
Monika Majerczyk

e-mail: senior.plus@gminadobra.pl

 

ZGŁOSZENIA AWARII WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

Jan Kordeczka - Ochrona Środowiska

515-277-144

Jan Węgrzyn - Oczyszczalnia Ścieków

515-277-143

Józef Kulig - Oczyszczalnia Ścieków

515-277-142

Piotr Siembab - Wodociągi Gminne

509-667-949

Władysław Majerski - Wodociągi Gminne

604-788-690

 

ZGŁOSZENIA PRZYWOZU ŚCIEKÓW DO OCZYSZCZALNI

Jan Węgrzyn

515-277-143

Józef Kulig

515-277-142

 

DROGI GMINNE

Jan Kordeczka    

515-277-144

 

SZKOŁY

Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza w Dobrej
Dyrektor: mgr Zbigniew Syktus

34-642 Dobra 1
tel/fax 18-333-00-09
www.spdobra.gminadobra.pl

Zespół Placówek Oświatowych w Jurkowie
Dyrektor: mgr Małgorzata Lisowska

34-643 Jurków 115
tel/fax 18-334-00-20/21/22
www.zpojurkow.gminadobra.pl

Zespół Placówek Oświatowych w Jurkowie
Szkoła Podstawowa Filialna w Półrzeczkach
Dyrektor: mgr Małgorzata Lisowska

34-643 Półrzeczki 216
tel. 18-333-22-45

Zespół Placówek Oświatowych w Skrzydlnej
Dyrektor: mgr Cecylia Bogacz

34-625 Skrzydlna 186
tel./faks:18 333-10-06
www.skrzydlna.iap.pl

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich
w Chyszówkach

Dyrektor: mgr Dorota Podgórna-Palka

34-643 Chyszówki 130
tel./faks: 18-333-21-89
www.spchyszowki.webd.pl

Szkoła Podstawowa  im. Janusza Korczaka 
w Wilczycach
Dyrektor: mgr Ewa Myszogląd

34-643 Wilczyce 109
tel./faks: 18-333-24-17
www.spwilczyce.pl

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Stróży
Dyrektor: mgr Dorota Spyrka

34-625 Stróża 1
tel./faks: 18-333-15-45
www.spstroza.gminadobra.pl

Gminne Przedszkole nr 1 w Dobrej
Dyrektor: mgr Małgorzata Kaleta

34-642 Dobra 490
tel. 18-333-00-10
www.przedszkole.gminadobra.pl

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Dobrej
Dyrektor: mgr Paweł Miśkowicz

34-642 Dobra 490
tel. 18-333-04-54
www.dobramuzyczna.pl

 

SOŁTYSI

Chyszówki
Ryszard Sarysz

Chyszówki 90, 34-643 Jurków
tel. 18-333-21-35

Dobra
Stefan Golonka

Dobra 457, 34-642 Dobra
tel. 18-333-01-34

Gruszowiec
Tadeusz Miśkowiec

Gruszowiec 13, 34-642 Dobra
tel. 18-333-03-50

Jurków
Anna Mrózek

Jurków 187, 34-643 Jurków
tel. 18-333-22-05

Porąbka
Bogumiła Skwarczek

Porąbka 41, 34-642 Dobra
tel. 18-333-05-07

Półrzeczki
Tadeusz Boczoń

Półrzeczki 215, 34-643 Jurków
tel. 18-333-25-43

Przenosza
Celina Majda

Przenosza 30, 34-625 Skrzydlna
tel. 18-333-10-77

Skrzydlna
Józef Trzópek

Skrzydlna 60, 34-625 Skrzydlna
tel. 18-333-13-46

Stróża
Iwona Trębacz

Stróża 16, 34-625 Skrzydlna
tel. 18-333-11-58

Wilczyce
Bogusława Podsiadło

Wilczyce 108, 34-643 Jurków
tel. 18-333-24-90

Wola Skrzydlańska
Zbigniew Leśniak

Wola Skrzydlańska 88, 34-625 Skrzydlna
tel. 18-333-14-65

 

INSTYTUCJE

Straż Pożarna

tel. 998 lub 112

Policja – Zawadka

tel. 18-334-30-49

Pogotowie Energetyczne

tel. alarmowy: 991
tel. 18-331-03-42

Gminny Ośrodek Kultury

tel. 18-333-02-39

GS Dobra

tel. 18-333-00-19

GS Skrzydlna

tel. 18-333-10-04

Bank Spółdzielczy w Dobrej

tel. 18-333-00-40

Inseminator

tel. 18-333-03-85 lub 606-208-837

Lecznica weterynaryjna

tel. 18-333-00-31

Poczta w Dobrej

tel. 18-333-04-20

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Dobrej

tel. 18-333-00-11, 18-334-46-13, 798-721-158, 502-117-366

Ośrodek Zdrowia w Jurkowie

tel. 18-333-21-74

Ośrodek Zdrowia w Skrzydlnej

tel. 18-333-10-13

Apteka w Dobrej

tel. 18-333-00-63

Apteka w Jurkowie

tel. 18-333-21-90

Biblioteka Publiczna w Dobrej

tel. 18-334-06-70

Ośrodek Pomocy Społecznej

tel. 18-333-00-60

Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli

tel. 18-333-00-20

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy

tel. 18-333-00-29

Informacja Turystyczna - Urząd Gminy Dobra

tel. 18-333-00-20

 

NUMERY TELEFONÓW STACJONARNYCH – URZĄD GMINY, ZOSiP

NUMERY
ZEWNĘTRZNE 

OSOBA

NR POKOJU

NR WEWNĘTRZNY

ADRES E-MAIL

18 333 00 20
18 333 04 47

Sekretariat 

Recepcja 

100

sekretariat@gminadobra.pl

Wójt 

1

101

wojt@gminadobra.pl

 

 

 

 

Sala Narad I Piętro 

 

105

 

Faks 

 

200

 

Referat Organizacyjny

Sekretarz 

7

111

sekretarz@gminadobra.pl

Bierówka Emilia 

5

112

emilia.bierowka@gminadobra.pl

Miśkowiec Małgorzata / Justyna Mazur 

6

113

malgorzata.miskowiec@gminadobra.pl
justyna.mazur@gminadobra.pl

Fornal Maria

6

114

maria.fornal@gminadobra.pl

Majka Anna

Recepcja 

115

anna.majka@gminadobra.pl

Palkij Grzegorz 107 155 grzegorz.palkij@gminadobra.pl
Nowak Agnieszka 107 157 agnieszka.nowak@gminadobra.pl

Stanowisko stażysty 

7

116

 

Referat Finansowy

Stelmasińska-Kaptur Kamila 

110

121

skarbnik@gminadobra.pl

Jania Elżbieta 

112

122

elzbieta.jania@gminadobra.pl

Kołodziej Barbara 

112

123

barbara.kolodziej@gminadobra.pl

Lach Anna 

111

124

anna.lach@gminadobra.pl

Podgórni Sylwia 

111

125

sylwia.podgorni@gminadobra.pl

Szczudlowska Ewa 

111

126

ewa.szczudlowska@gminadobra.pl

Zespół ds. Gospodarki Komunalnej

Kordeczka Jan 

105

131

jan.kordeczka@gminadobra.pl

Smoleń Zbigniew 

106

132

zbigniew.smolen@gminadobra.pl

Dziadoń Karol 

104

133

karol.dziadon@gminadobra.pl

Michorczyk Daniel 

104

134

daniel.michorczyk@gminadobra.pl

Tafel Justyna / Anna Jawor 

104

135

justyna.tafel@gminadobra.pl
anna.jawor@gminadobra.pl

Lisowska-Pietryga Olga / Chalcarz Natalia

104

136

olga.pietryga@gminadobra.pl
chalcarz.natalia@gminadobra.pl

Zespół ds. Podatków i Opłat

Opioła Stanisława 

4

141

stanislawa.opiola@gminadobra.pl

Stanowisko stażysty 

4

142

 

Hanula Aneta

4

143

aneta.hanula@gminadobra.pl

Białoń Marta 

4

144

marta.bialon@gminadobra.pl

Miśkowiec Bożena 

4

145

bozena.miskowiec@gminadobra.pl

Zespół ds. Zamówień Publicznych i Inwestycji

Majka Antoni 

109

151

antoni.majka@gminadobra.pl

Kuc Joanna 

108

152

joanna.kuc@gminadobra.pl

Skwarczek Monika 

108

153

monika.skwarczek@gminadobra.pl

Kłaczek Katarzyna 

108

154

katarzyna.klaczek@gminadobra.pl

Palka Grzegorz 

107

156

grzegorz.palka@gminadobra.pl

Referat Spraw Obywatelskich i Kadr

Majerczyk Janina 

2

161

janina.majerczyk@gminadobra.pl

Blicharska Teresa 

3

162

tersa.blicharska@gminadobra.pl

Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli

Naściszewska Ewa 

101

191

ewa.nasciszewska@gminadobra.pl

Biel Helena 

102

192

helena.biel@gminadobra.pl

Morzywołek Anna 

102

193

anna.morzywolek@gminadobra.pl

Stanowisko stażysty 

102

194

 

Miśkowiec Renata 

103

195

renata.miskowiec@gminadobra.pl

Smoleń Dorota 

103

196

dorota.smolen@gminadobra.pl