Gminny Program Rewitalizacji
III spotkanie konsultacyjne

III spotkanie konsultacyjne

Piątek, 14 października 2016

W dniu 13 października 2016 roku odbyło się otwarte spotkanie konsultacyjne w ramach opracowywania Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2016-2023. Na spotkaniu przedstawiona została koncepcja Programu oraz omówione zostały propozycje przedsięwzięć do realizacji w trzech obszarach rewitalizacji: Skrzydlna, Jurków i Dobra.

czytaj więcej o III spotkanie konsultacyjne
Ogłoszenie z dnia 23.08.2016 r.

Ogłoszenie z dnia 23.08.2016 r.

Wtorek, 23 sierpnia 2016

Gmina Dobra przystąpiła do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Dobra na lata 2016 – 2023. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2016 r (tj. wtorek) w budynku Remizy OSP Dobra, o godz. 16:00. Na spotkaniu zostanie przedstawiony oraz poddany dyskusji projekt Gminnego Programu Rewitalizacji.

czytaj więcej o Ogłoszenie z dnia 23.08.2016 r.
II spotkanie konsultacyjne

II spotkanie konsultacyjne

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

W dniu 18 sierpnia br. odbyło się spotkanie konsultacyjne, w którym wzięli udział mieszkańcy Gminy, Radni oraz Sołtysi. Na spotkaniu omówiono dotychczasowe efekty prac nad GPR i przedstawiono propozycje działań rewitalizacyjnych. Wiemy już z jakimi problemami i na jakich obszarach mamy do czynienia, znamy społeczne oczekiwania co do ich rozwiązania.

czytaj więcej o II spotkanie konsultacyjne
Ankieta numer 2

Ankieta numer 2

Piątek, 22 lipca 2016

Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie na temat działań związanych z rewitalizacją obszaru Gminy Dobra. Państwa zdanie w tym temacie pozwoli nam poznać bliżej oczekiwania i pomysły mieszkańców na rewitalizację terenów w naszej Gminie. Umożliwi to nam również opracowanie programu rewitalizacji i podjęcie działań w zakresie pozyskiwania europejskich funduszy na realizację projektów.

czytaj więcej o Ankieta numer 2
I spotkanie konsultacyjne

I spotkanie konsultacyjne

Czwartek, 21 lipca 2016

We wtorek 19 lipca w budynku Remizy OSP w Dobrej  odbyły się konsultacje społeczne z udziałem ekspertów. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy, Radni i Sołtysi Gminy Dobra. W trakcie spotkania zaprezentowano i omówiono problemy z jakimi boryka się Nasza Gmina oraz zaprezentowano wstępnie wyznaczone obszary zdegradowane.

czytaj więcej o I spotkanie konsultacyjne
Ankieta numer 1

Ankieta numer 1

Środa, 20 lipca 2016

W związku z przystąpieniem przez Gminę Dobra do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Dobra na lata 2016-2023, pragniemy zachęcić Państwa do wypełnienia poniższej ankiety, mającej na celu poznanie Państwa opinii na temat uwarunkowań wewnętrznych i zewnętrznych, aktualnych potrzeb oraz przyszłych kierunków rozwoju Gminy Dobra

czytaj więcej o Ankieta numer 1