Przejdź do stopki

Rozbudowa i przebudowa systemu wodno-kanalizacyjnego w Gminie Dobra - etap III

Treść

MRPOLOGOTYPY.jpg (24.67 Kb)

Nazwa projektu: „Rozbudowa i przebudowa systemu wodno-kanalizacyjnego w Gminie Dobra - etap III”

Inwestor: Gmina Dobra

Opis projektu:

Projekt obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Jurków (osiedla Gdowicze, Maludy, Nowe, Urbasie i Wróblówka) o długości ok 5,00 km oraz rozbudowę sieci wodociągowej
o łącznej długości ok. 19,5 km. Sieć wodociągowa zostanie wykonana na terenie miejscowości Dobra (Kretówki, Flisary, Palkije, Watory, Kiwaje, Judy, Lachy pod Kościołem, Syndyki, Pawlaki, Kowalówka, Przybytki, Na torami kolejowymi do osiedla Plaskonie i Palki), Jurków (Gdowicze, Wróblówka, Pólkówka, Szyrszenie , Slagi, Trzupki, Suchany), Chyszówki (Michałki, Suchanki, Tracze, Smolenie, Biedówka )

Wykonawcą robót Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego MACHNIK Sp z o.o., Mochnaczka Wyżna 118, 33-380 Krynica Zdrój. Wartość umowy z wykonawcą wynosi 5 885 126,33 zł. Planowany termin zakończenia robót to 30.11.2018 rok.

Na mapie zaznaczono obszar projektu.

Zdjęcia