AKTUALNOŚCI

Rozstrzygnięcie konkursu projektów na realizację zadań publicznych z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu

Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Dnia 21 stycznia 2019 r. Wójt Gminy Dobra wydał Zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia konkursu projektów na realizację zadań publicznych Gminy Dobra z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu w Gminie Dobra i udzielenia dotacji celowej na 2019 r.

czytaj więcej o Rozstrzygnięcie konkursu projektów na realizację zadań publicznych z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu
Nowoczesny serwis Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

Nowoczesny serwis Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

Czwartek, 10 stycznia 2019

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z innymi resortami prowadzi szereg działań, które mają na celu umożliwienie realizacji jak największej ilości spraw, na linii urząd - obywatel czy przedsiębiorca, drogą elektroniczną. Jednym z takich zadań jest stworzenie nowoczesnego serwisu informacyjno-usługowego dla firm, dostępnego pod adresem: WWW.BIZNES.GOV.PL

czytaj więcej o Nowoczesny serwis Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na realizację zadania publicznego w dziedzinie kultury fizycznej

Środa, 16 stycznia 2019

Dnia 16 stycznia 2019 r. Wójt Gminy Dobra wydał Zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2019.

czytaj więcej o Rozstrzygnięcie konkursu ofert na realizację zadania publicznego w dziedzinie kultury fizycznej
APEL O PODJĘCIE DZIAŁAŃ W CELU ZAPOBIEGANIA ZDARZENIOM NIEBEZPIECZNYM

APEL O PODJĘCIE DZIAŁAŃ W CELU ZAPOBIEGANIA ZDARZENIOM NIEBEZPIECZNYM

Wtorek, 15 stycznia 2019

Nawiązując do pisma Starosty Limanowskiego z dnia 07 stycznia 2019 r. dot. podjęcia działań w celu zapobiegania zdarzeniom niebezpiecznym w związku z niepokojącym wzrostem zdarzeń związanych z zapłonem sadz w kominach budynków mieszkalnych, Urząd Gminy Dobra zwraca się do Państwa z prośba o podjecie działań mających na celu zmniejszenie, względnie eliminacje tego zjawiska.

czytaj więcej o APEL O PODJĘCIE DZIAŁAŃ W CELU ZAPOBIEGANIA ZDARZENIOM NIEBEZPIECZNYM