Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. wymiaru zobowiązań podatkowych w Zespole Podatków i Opłat Urzędu Gminy Dobra

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. wymiaru zobowiązań podatkowych w  Zespole Podatków i Opłat Urzędu Gminy Dobra

Wójt Gminy ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. wymiaru zobowiązań podatkowych w  Zespole Podatków i Opłat Urzędu Gminy Dobra.

Dokumenty należy składać osobiście na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Dobra lub przesłać za pośrednictwem poczty, w terminie do dnia 10 listopada 2017 roku (UWAGA: liczy się data wpływu na dziennik podawczy Urzędu Gminy Dobra, adres: 34-642 Dobra 233), w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. wymiaru zobowiązań podatkowych”.

W załączniku wymagania oraz wzory oświadczeń.

Pliki

Wymagania 19.26 KB