AKTUALNOŚCI

Konkurs na wsparcie rozwoju turystyki w Polsce

Konkurs na wsparcie rozwoju turystyki w Polsce

Środa, 22 stycznia 2020

Renowacja i wytyczanie szlaków turystycznych, zwiększanie dostępności i bezpieczeństwa turystyki oraz rozwój terytorialnych marek turystycznych – to m.in. projekty, na które można otrzymać dofinansowanie do 75% kosztów ich realizacji. Celem corocznie organizowanego konkursu jest podnoszenie konkurencyjności sektora turystyki oraz wzmacnianie turystycznego wizerunku Polski.

czytaj więcej o Konkurs na wsparcie rozwoju turystyki w Polsce
„Ojcowie konspiracji Ziemi Limanowskiej 1939-1942”

„Ojcowie konspiracji Ziemi Limanowskiej 1939-1942”

Wtorek, 14 stycznia 2020

Jest to projekt historyczno-edukacyjny, realizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Historii, Tradycji i Kultury Ziemi Skrzydlańskiej przy współpracy z samorządami: Gminą Dobra, Gminą Limanowa oraz Gminą Słopnice. Honorowy patronat nad projektem objął dr hab. Filip Musiał, Dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie. Partnerami medialnymi są portale internetowe: limanowa.in, tymbark.in, tv28.pl, prasa: Gazeta Krakowska oraz radio RDN Małopolska.

czytaj więcej o „Ojcowie konspiracji Ziemi Limanowskiej 1939-1942”

Rozstrzygnięcie konkursu projektów na realizację zadań publicznych z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu

Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Dnia 13 stycznia 2020 r. Wójt Gminy Dobra wydał Zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia konkursu projektów na realizację zadań publicznych Gminy Dobra z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu w Gminie Dobra i udzielenia dotacji celowej na 2020r.

czytaj więcej o Rozstrzygnięcie konkursu projektów na realizację zadań publicznych z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu
BAL SENIORA 2020

BAL SENIORA 2020

Piątek, 10 stycznia 2020

Serdecznie zapraszamy na kolejny "Bal Seniora'', który odbędzie się 8 lutego 2020 roku na Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Dobrej. Bilety można nabyć bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrej, w Bibliotece Publicznej w Dobrej lub w siedzibie "Senior+"

czytaj więcej o BAL SENIORA 2020