Szkolenie dla kadry turystycznej funkcjonującej w powiecie limanowskim - 15.10 w Urzędzie Gminy Dobra

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego realizując projekt pn. „Akademia Turystyki Powiatu Limanowskiego”, finansowany z budżetu Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa  Obywatelskiego,  ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, ogłasza nabór na szkolenia specjalistyczne dla kadr turystycznych, władz samorządowych, oraz zarządzających atrakcjami turystycznymi w Powiecie Limanowskim.

Prowadzisz noclegi, lokal gastronomiczny, zarządzasz atrakcją na terenie Powiatu Limanowskiego, jesteś pracownikiem samorządowym odpowiedzialnym za promocję i turystykę. Zgłoś się na szkolenie. Liczba miejsc ograniczona.

1. Nowe trendy w turystyce i wykorzystanie ich w działalności operacyjnej” : Miejsce: Urząd Gminy Dobra, w dniu 15.10.2024 r., wtorek / od godz. 14:00 – 15:30
  2. Przygotowanie oferty pamiątek i upominków z regionu” : Miejsce: Urząd Gminy Dobra, w dniu 15.10.2024 r., wtorek / od godz. 16:00 – 17:30

Osoba prowadząca szkolenia: Bartosz Wilczyński

Po zakończeniu każdy uczestnik otrzyma certyfikat szkolenia.

Szkolenia są bezpłatne!

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: lotlimanowski@gmail.com