Gmina Dobra otrzymała dofinansowanie dla Domu Senior+ w Dobrej

6 czerwca 2024 r. została podpisana umowa pomiędzy Wojewodą Małopolskim a Gminą Dobra na dofinansowanie zadania realizowanego w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025 Edycja 2024 Moduł II Zapewnienie funkcjonowania Dziennego Domu Senior+ w Dobrej, 34-642 Dobra 545.

Gmina Dobra otrzymała dotacje w kwocie 61 920,00 zł.
Całkowity koszt zadania: 218580,72 zł

Dzienny Dom Senior+ w Dobrej funkcjonuje od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie, tj. od 8.00 do 16.00. Podstawowy zakres zajęć i usług w Dziennym Domu „Senior+” obejmuje: terapię zajęciową, zajęcia ruchowe (kinezyterapię), zajęcia edukacyjne, sportowo-rekreacyjne, kulturalne, artystyczne, krajoznawcze, działania integracyjne międzypokoleniowe, poradnictwo i wsparcie w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych oraz bieżących spraw życia codziennego, zapewnienie gorącego posiłku oraz inne w zależności od zgłoszonych potrzeb.

Informacja: DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA Program wieloletni „Senior+” na lata 2021-2025