Bądź EKO, wybierz e-f@kturę

Szanowni Mieszkańcy Gminy Dobra,

uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość wystawienia i przesyłania faktur za usługi odprowadzania ścieków i dostawę wody przez Gminę Dobra drogą elektroniczną (e-faktury).

E-faktury mogą być wysyłane do Mieszkańca drogą elektroniczną, na wskazany przez niego adres e-mail, po uprzedniej akceptacji tego sposobu przesyłania faktur poprzez podpisanie i dostarczenie w formie pisemnej.

Wzór oświadczenia o wyrażeniu zgody znajduję się poniżej.

E-faktura to elektroniczny dokument mający taką samą wartość prawną jak tradycyjna faktura papierowa. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu.

Wybierając fakturę elektroniczną oszczędzacie Państwo również na rachunkach. Opłata stała przy e-fakturze wynosi 4,86 zł brutto/miesiąc, przy fakturze papierowej 7,02 zł brutto/miesiąc.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
Monika Skwarczek –tel. 18 33 30 020 wew. 135,
e-mail: monika.skwarczek@gminadobra.pl

Razem dla czystego środowiska!