Nabór na lokalne inicjatywy kulturalne skierowane do młodzieży z Gminy Dobra

Serdecznie zapraszamy do udziału w naborze na lokalne inicjatywy kulturalne skierowane do młodzieży z Gminy Dobra.

W tym celu prosimy o zapoznanie się z raportem z diagnozy oraz z regulaminem naboru (załączniki poniżej), w których znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Wnioski należy składać za pomocą formularza znajdującego się w załączniku, poprzez dostarczenie wersji papierowej do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrej (kamienny budynek w Parku im. Małachowskich w Dobrej) lub elektronicznie na adres e-mail: gokwdobrej@gmail.com.

W ramach naboru zostanie wybranych od 3 do 7 złożonych wniosków. Kwota dofinansowania wynosi 30 000,00 zł. Najciekawsze projekty uzyskają dofinansowanie i będą realizowane w II półroczu br.

Termin składania wniosków upływa 19 czerwca br.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne u pracowników w siedzibie GOK oraz pod nr. tel. 18 333 02 39.

Liczymy na Waszą kreatywność!

Nabór na inicjatywy kulturalne jest realizowany w ramach projektu pn. TworzyMy Kulturę w Dobrej dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury z programu Dom Kultury+ Edycja 2024 - Inicjatywy Lokalne.