Pożegnanie odchodzącej z funkcji Dyrektora ZPO w Skrzydlnej Pani Cecylii Bogacz

4 października 2023 r. w czasie LIX Sesji Rady Gminy Dobra odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej z funkcji Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Skrzydlnej Pani Cecylii Bogacz.

Pani Cecylia Bogacz od 1 września 1982 r. do 31 sierpnia 2005 r. była zatrudniona jako nauczycielw Szkole Podstawowej w Stróży, następnie od 1 września 2005 r. została zatrudniona w szkolew Skrzydlnej, gdzie od 1 stycznia 2008 r. pełniła obowiązki Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Skrzydlnej, a od 1 września 2008 r. w drodze konkursu została powołana na stanowisko Dyrektora. Pełniła tę funkcję nieprzerwanie przez kolejne 15 lat.

Pan Benedykt Węgrzyn Wójt Gminy Dobra, Pan Jan Palki Przewodniczący Rady Gminy Dobra oraz Pani Anna Mrózek Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Dobra w imieniu wszystkich Radnych, złożyli Pani Dyrektor podziękowania za wszystkie lata współpracy, za wyrozumiałość i życzliwość.

Na stanowisko Dyrektora ZPO w Skrzydlnej, w drodze przeprowadzonego konkursu została powołana Pani Dorota Olesiak, która od 21 lat jest nauczycielem historii w Zespole Placówek Oświatowychw Skrzydlnej.

Na kolejna kadencję w drodze przeprowadzonego konkursu na stanowisko Dyrektora w Szkole Podstawowej w Dobrej został powołany Pan Zbigniew Syktus, a na stanowisko Dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobrej – Pan Paweł Miśkowicz.