Konsultacje społeczne Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2022

Ogłoszenie Wójta Gminy Dobra o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi projektu Uchwały Rady Gminy Dobra dotyczącej „Programu współpracy Gminy Dobra z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022 r.”

Rozpoczęto prace nad programem współpracy Gminy Dobra z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok.

W związku z powyższym, Wójt Gminy Dobra zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, działające na rzecz mieszkańców Gminy Dobra do zgłaszania propozycji i uwag, szczególnie dotyczących zadań priorytetowych.

Propozycje prosimy wnosić w terminie do 23 października 2021.:

1. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@gminadobra.pl
  2. za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Dobra, 34-642 Dobra 233 (decyduje data wpływu do urzędu)

Za przygotowanie projektu odpowiedzialny jest Referat Organizacyjny Urzędu Gminy Dobra, tel. 18/3330020.