Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej szuka pracownika

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej zatrudni osobę na stanowisko - pracownik socjalny – 1 etat – umowa na zastępstwo.
I. Wymagania niezbędne:
  • posiadanie obywatelstwa polskiego;
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
  • wykształcenie wyższe uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego:
  1. posiadanie dyplomu ukończenia kolegium pracowników służb społecznych;
  2. ukończenie studiów wyższych pierwszego lub drugiego stopnia na kierunku praca socjalna;
  3. do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończenie studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie.
  • znajomość przepisów prawnych  w tym m.in.:  ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 1508 z późn. zm), ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r. poz. 1260 z późn. zm), ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 1390 ze zm.), ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r.  o wspieraniu rodziny
    i systemie pieczy zastępczej (tekst jednolity: Dz.U. z 2019 r., poz. 1111 z późn, zm.)
  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe;
Wymagane dokumenty:
  1. list motywacyjny,
  2. CV z informacjami o wykształceniu i  przebiegu pracy zawodowej,
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i okresy zatrudnienia oraz przebieg pracy zawodowej;
  4. własnoręcznie podpisane oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych;
  5. oświadczenie kandydata, że posiada obywatelstwo polskie;
  6. kwestionariusz osobowy;
  7. dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny, szczegółowe CV) powinny być podpisanei opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”
  8. dokumenty aplikacyjne należy składać do skrzynki podawczej znajdującej się na budynku Ośrodka lub przesłać pocztą na adres Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej 34 – 642 Dobra 38, w terminie do 27 maja 2020 r.
Szczegółowe informacje tel. 018 333 00 60.