Informacja o projekcie Dobry Czas na Adaptację do Zmian

Szanowni Państwo,
W związku z pojawiającą się coraz większą grupą osób zagrożonych utratą pracy, bądź już zwolnionych z przyczyn niedotyczących pracownika, a także odchodzących z rolnictwa  Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (MARR S.A.) przygotowała specjalny projekt dedykowany dla tej grupy ludności . Jest to projekt DCAZ czyli  Dobry Czas na Adaptację do Zmian finansowany  ze środków Unii Europejskiej , który daje możliwość aktywizacji zawodowej zwalnianych pracowników obejmujący swoim zasięgiem całe województwo małopolskie.
W ramach projektu oferujemy wsparcie doradcze i szkoleniowe, które ułatwi  utrzymanie lub podjęcie zatrudnienia poprzez skorzystanie z usług pośrednika pracy, który pomoże znaleźć nowego pracodawcę, podniesienie kwalifikacji kompetencji  zawodowych dzięki stażom i specjalistycznym kursom jak również dajemy szansę na założenie własnej działalności gospodarczej lub pracę w przedsiębiorstwie społecznym.
Bylibyśmy  wdzięczni, gdyby informacja  o projekcie dotarła do lokalnej społeczności z terenu Powiatu oraz potencjalnych zakładów, w których przewidziane są zwolnienia lub likwidacja w najbliższym czasie , tak aby pomóc zwalnianym pracownikom w poszukiwaniu nowej pracy i możliwości skorzystania z wsparcia oferowanego w ramach projektu.
W  załączeniu przesyłam wzór ulotki  do ewentualnej dystrybucji, a także kontakt zwrotny     e-mail  agnieszka.weber@marr.pl lub  telefon 12 617 99 54  w celu omówienia możliwego zakresu współpracy i możliwości  wsparcia dla każdego kto będzie  zainteresowany udziałem w projekcie.
Agnieszka Weber
Specjalista ds. Przedsiębiorczości