XI Sesja Rady Gminy Dobra

Informujemy, że obrady XI Sesji Rady Gminy Dobra odbędą się w dniu 24 października 2019 r. (tj. czwartek) o godz. 14:00 w Sali Konferencyjnej (2 piętro) budynku Urzędu Gminy Dobra.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad XI Sesji Rady Gminy Dobra.
  2. Przedstawienie porządku obrad Sesji.
  3. Zatwierdzenie porządku obrad Sesji.
  4. Wystąpienie zaproszonych gości.
  5. Przekazanie samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej
    w Jurkowie.
  6. Informacja Wójta Gminy Dobra o działaniach międzysesyjnych.
  7. Informacja Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy o złożonych oświadczeniach majątkowych za rok 2018.
  8. Przedstawienie informacji o przebiegu wykonania budżetu Gminy Dobra za I półrocze 2019r. oraz kształtowania się wieloletniej prognozy finansowej.
  9. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawie:
  • zmian w budżecie Gminy Dobra na rok 2019 i w uchwale budżetowej na 2019 rok nr III/26/2018 z dnia 28 grudnia 2018 roku;
  • zmiany Uchwały Nr III/27/18 z dnia 28 grudnia 2018 roku w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Dobra.
  1. Zatwierdzenie Protokołu Nr X/19 z obrad X Sesji Rady Gminy Dobra z dnia 27 września 2019r.
  2. Interpelacje i zapytania Radnych Rady Gminy Dobra.
  3. Wolne wnioski.
  4. Zakończenie obrad XI Sesji Rady Gminy Dobra.