Przyznanie nagród za osiągnięcie wysokich wyników sportowych

Wójt Gminy Dobra 14 marca 2018 r. podjął decyzję o przyznaniu nagrody zawodnikom za osiągnięcie wysokich wyników sportowych.

Nagrody otrzymali:

KOSMAL DAWID – tenis stołowy, uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej w Skrzydlnej, Uczniowski Klub Sportowy „PŁOMIEŃ”, członek kadry narodowej kadetów w tenisie stołowym, Sezon 2016/2017 w końcowym Ogólnopolskim Rankingu Młodzików zakończył na 2 miejscu oraz 14 miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Kadetów. W obecnym sezonie 2017/2018 w Ogólnopolskim Rankingu Kadetów po 2. GPP/WTK zajmuje 2 miejsce.

KOSMAL KINGA – tenis stołowy, uczennica klasy III Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej, Uczniowski Klub Sportowy „PŁOMIEŃ”. Sezon 2016/2017 w Ogólnopolskim Rankingu Juniorek zakończyła na 31 miejscu. Obecnie startuje w kategorii Seniorek.

CZYRNEK DOMINIKA – łucznictwo olimpijskie, uczennica klasy III gimnazjalnej Szkoły Podstawowej w Dobrej, zawodniczka Stowarzyszenia Niezależnych Inicjatyw Społecznych „BŁĘKIT”. Zdobywa wysokie lokaty w zawodach organizowanych przez Polski Związek Łuczniczy – IV miejsce w XIII Międzynarodowego Pucharu Beskidów w Żywcu oraz w XI Mistrzostwach małopolski Dzieci i Młodzieży w Dobczycach. Bierze udział w zawodach organizowanych na terenie Gminy Dobra.

TRZÓPEK MAREK – łucznictwo olimpijskie, uczeń klasy II gimnazjalnej Szkoły podstawowej w Dobrej, zawodnik Stowarzyszenia Niezależnych Inicjatyw Społecznych „BŁĘKIT”. Zawodnik ze ścisłej krajowej czołówki w kategorii młodzik – I miejsce w XIII Międzynarodowym Pucharze Beskidów w Żywcu, w Cyklu Zawodów o Puchar małopolski Młodzików i Dzieci w Zawadce, w II Pucharze Małopolski Dzieci i Młodzików w Dąbrowie Tarnowskiej.

CEKLARZ PAWEŁ – łucznictwo olimpijskie, uczeń klasy III gimnazjalnej Szkoły Podstawowej w Skrzydlnej, zawodnik Stowarzyszenia Niezależnych Inicjatyw Społecznych „BŁĘKIT”. Czołowy zawodnik Małopolski – II miejsce w XI Mistrzostwach Małopolski w Dobczycach oraz w III Międzynarodowych Zawodach łuczniczych o Puchar Lata w Wolbromiu, III miejsce w XIII Międzynarodowym Pucharze Beskidów w Żywcu.

MIŚKOWIEC PATRYCJA – łucznictwo olimpijskie, uczennica klasy III gimnazjalnej Szkoły Podstawowej w Dobrej., zawodniczka Stowarzyszenia Niezależnych Inicjatyw Społecznych „BŁĘKIT”. W roku 2017 brała udział pierwszy raz w zawodach. I miejsce w XIII Międzynarodowym Pucharze Beskidów w Żywcu, II miejsce w Halowych mistrzostwach Małopolski Dzieci i Młodzików w Wolbromiu, III miejsce w I Rundzie Pucharu Małopolski
w Krakowie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.