Nabor wniosków o przyznanie nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej

Wójt Gminy Dobra ogłasza nabór wniosków o przyznanie nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Nagrody mogą być przyznawane osobom fizycznym stale zamieszkałym na terenie Gminy Dobra lub osobom prawnym, mającym siedzibę na terenie Gminy Dobra, na podstawie oceny całokształtu działalności lub osiągnięć o istotnym znaczeniu.

Szczegółowe zasady przyznawania nagród określono w Uchwale Nr XLI/281/17 Rady Gminy Dobraz dnia 22 grudnia 2017 r. w sprawie: ustanowienia i przyznawania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury (Dz.Urz.Woj.Mał.2018.190).

Wnioski można składać bezpośrednio w Urzędzie Gminy Dobra lub listownie (decyduje data stempla pocztowego) do dnia 31 marca 2018 r.

Pliki

Wniosek.doc 44.5 KB