Konkurs "Decydujesz, pomagamy" - III Edycja głosowania TESCO

Drodzy Klienci sklepów firmy TESCO,
Drodzy  Mieszkańcy Naszego Pięknego Regionu!

Od 03. do 31. października 2017r. trwa głosowanie na najlepszy projekt wytypowany do drugiego etapu konkursu pt."Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez firmę TESCO i Fundację TESCO.
Nagrody główne - grant w postaci 5tys. zł na terenie całej Polski zdobędzie tylko 125 organizacji w tym jedna spośród trzech nominowanych do głosowania na terenie powiatu limanowskiego.
W III Edycji jest nią m.in. Stowarzyszenie Błękit z Gruszowca, które zamierza zorganizować warsztatów z rzeźby ludowej i plastyki obrzędowej w aż trzech miejscowościach naszego powiatu Gruszowcu, Mszanie Dolnej i w Limanowej. Stowarzyszenie kładzie nacisk na promowanie ludowych tradycji zwłaszcza regionalnych i wsparcie lokalnych twórców rzemiosła artystycznego i plastyki obrzędowej, którzy odchodzą w niepamięć. Nie pozwólmy na to! Czy wiesz, że kiedyś ozdoby świąteczne robiło się własnoręcznie? Warsztaty zostaną dodatkowo okraszone opowieściami doświadczonych osób na temat technik rzemieślniczych. Celem projektu jest integracja międzypokoleniowa oraz zaznajomienie dzieci i młodzieży z lokalną tradycją.
Uwaga, głosy można oddawać w sklepach Tesco w trzech miejscowościach w Limanowej ul.Tarnowska 9b, w Mszanie Dolnej ul. Starowiejskiej 4c oraz w Myślenicach przy ul. Słonecznej 2d.
Zapraszamy serdecznie do głosowania!

Zachęcamy również do obejrzenia relacji z fantastycznych warsztatów zorganizowanych po wygranej w II Edycji konkursu udostępnionych dzięki TescoPolska:)