Bezpłatne szkolenia informatyczne w Urzędzie Gminy Dobra w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra”

Bezpłatne szkolenia informatyczne w Urzędzie Gminy Dobra w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra”

Piątek, 29 marca 2019

Gmina Dobra otrzymała dofinansowanie w wysokości 146 440 zł na realizację projektu pn. „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” realizowanego w ramach konkursu grantowego FRDL Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji pn. „e-Xtra Kompetentni – Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa nr III: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa Działanie 3.1: „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

czytaj więcej o Bezpłatne szkolenia informatyczne w Urzędzie Gminy Dobra w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra”
Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - MAJ 2019 r.

Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - MAJ 2019 r.

Środa, 24 kwietnia 2019

Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych organizowanych w ramach realizacji projektu pn. „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra”, zaplanowanych w maju 2019 r.: 1. „Moje finanse i transakcje w sieci” w dniach od 9 do 11 maja 2019 r. 2. „Rodzic w Internecie” w dniach od 16 do 18 maja 2019 r. 3. „Działam w sieciach społecznościowych” w dniach od 30 maja do 1 czerwca 2019 r. Szkolenia realizowane są w ramach konkursu grantowego FRDL Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji pn. „e-Xtra kompetentni – Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa nr III: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa Działanie 3.1: „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

czytaj więcej o Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - MAJ 2019 r.
ZMIANA TERMINU SZKOLENIA

ZMIANA TERMINU SZKOLENIA "MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI" !!! 6-8 czerwiec 2019 r.

Środa, 8 maja 2019

Informujemy, że zmienia się termin bezpłatnego szkolenia „Moje finanse i transakcje w sieci” zaplanowanego w dniach od 9 - 11 maja 2019 r. w ramach realizacji projektu pn. „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra”. Szkolenie zostaje przesunięte na termin od 6 - 8 czerwca 2019 r.

czytaj więcej o ZMIANA TERMINU SZKOLENIA "MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI" !!! 6-8 czerwiec 2019 r.
Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - CZERWIEC 2019 r.

Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - CZERWIEC 2019 r.

Wtorek, 28 maja 2019

Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych organizowanych w ramach realizacji projektu pn. „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra”, zaplanowanych w czerwcu 2019 r.: 1. „Moje finanse i transakcje w sieci” w dniach od 6 do 8 czerwca 2019 r.: 2. „Rodzic w Internecie” w dniach od 13 do 15 czerwca 2019 r. 3. „Kultura w sieci” w dniach od 27 do 29 czerwca 2019 r.

czytaj więcej o Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - CZERWIEC 2019 r.
Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - LIPIEC 2019 r.

Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - LIPIEC 2019 r.

Piątek, 14 czerwca 2019

Gmina Dobra informuje, że w lipcu 2019 r. planuje przeprowadzić następujące szkolenia: 1. „Rodzic w Internecie” w dniach od 4 do 6 lipca 2019 r. 2. „Mój biznes w sieci” w dniach od 11 do 13 lipca 2019 r. 3. „Działam w sieciach społecznościowych” w dniach od 25 do 27 lipca 2019 r.

czytaj więcej o Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - LIPIEC 2019 r.
Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - SIERPIEŃ 2019 r.

Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - SIERPIEŃ 2019 r.

Piątek, 19 lipca 2019

Gmina Dobra informuje, że w sierpniu 2019 r. planuje przeprowadzić następujące szkolenia: 1. „Rodzic w Internecie” w dniach od 1 do 3 sierpnia 2019 r. 2. „Tworzę własną stronę internetową (blog)” w dniach od 22 do 24 sierpnia 2019 r. 3. „Tworzę własną stronę internetową (blog)” w dniach od 29 do 31 sierpnia 2019 r. Wszystkie wyżej wymienione szkolenia odbędą się w Urzędzie Gminy Dobra w sali konferencyjnej (II piętro). ZAPRASZAMY!!!

czytaj więcej o Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - SIERPIEŃ 2019 r.
Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - WRZESIEŃ 2019 r.

Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - WRZESIEŃ 2019 r.

Środa, 21 sierpnia 2019

Gmina Dobra informuje, że we wrześniu 2019 r. planuje przeprowadzić następujące szkolenia: 1. „Rodzic w Internecie” w dniach od 5 do 7 września 2019 r. 2. „Tworzę własną stronę internetową (blog)” w dniach od 12 do 14 września 2019 r. 3. „Tworzę własną stronę internetową (blog)” w dniach od 19 do 21 września 2019 r. 4. „Moje finanse i transakcje w sieci” w dniach od 26 do 28 września 2019 r.

czytaj więcej o Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - WRZESIEŃ 2019 r.
Zmiana tematyki szkolenia w dniach od 19 - 21.09.2019 r. w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - WRZESIEŃ 2019 r.

Zmiana tematyki szkolenia w dniach od 19 - 21.09.2019 r. w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - WRZESIEŃ 2019 r.

Środa, 11 września 2019

Gmina Dobra informuje, że nastąpi zmiana tematyki szkolenia zaplanowanego w dniach od 19-21.09.2019 r. Zamiast szkolenia „Tworzę własną stronę internetową (blog)” odbędzie się szkolenie „Moje finanse i transakcje w sieci”.

czytaj więcej o Zmiana tematyki szkolenia w dniach od 19 - 21.09.2019 r. w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - WRZESIEŃ 2019 r.
Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - PAŹDZIERNIK 2019 r.

Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - PAŹDZIERNIK 2019 r.

Środa, 25 września 2019

Gmina Dobra informuje, że w październiku 2019 r. planuje przeprowadzić następujące szkolenia: 1. „Moje finanse i transakcje w sieci” w dniach od 3 do 5 października 2019 r. 2. „Działam w sieciach społecznościowych” w dniach od 10 do 12 października 2019r. 3. „Tworzę własną stronę internetową (blog)” w dniach od 17 do 19 października 2019 r. 4. „Rodzic w Internecie” w dniach od 24 do 26 października 2019 r.

czytaj więcej o Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - PAŹDZIERNIK 2019 r.
Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - LISTOPAD 2019 r.

Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - LISTOPAD 2019 r.

Środa, 16 października 2019

Gmina Dobra informuje, że w listopadzie 2019 r. planuje przeprowadzić następujące szkolenia: 1. „Moje finanse i transakcje w sieci” w dniach od 7 do 9 listopada 2019 r. 2. „Rodzic w Internecie” w dniach od 14 do 16 listopada 2019 r. 3. „Rolnik w sieci” w dniach od 21 do 23 listopada 2019 r.

czytaj więcej o Harmonogram bezpłatnych szkoleń informatycznych w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - LISTOPAD 2019 r.
Zmiana tematyki bezpłatnego szkolenia w dniach od 21 do 23.11.2019 r. w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - LISTOPAD 2019 r.

Zmiana tematyki bezpłatnego szkolenia w dniach od 21 do 23.11.2019 r. w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - LISTOPAD 2019 r.

Poniedziałek, 4 listopada 2019

Gmina Dobra informuje, że nastąpi zmiana tematyki bezpłatnego szkolenia zaplanowanego w dniach od 21 do 23.11.2019 r. Zamiast szkolenia „Rolnik w sieci” odbędzie się szkolenie „Działam w sieciach społecznościowych”. Po wprowadzonych zmianach w listopadzie 2019 r. odbędą się następujące szkolenia: 1. „Moje finanse i transakcje w sieci” w dniach od 7 do 9 listopada 2019 r.: 2. „Rodzic w Internecie” w dniach od 14 do 16 listopada 2019 r.: 3. „Działam w sieciach społecznościowych” w dniach od 21 do 23 listopada 2019 r.: To już ostatnie bezpłatne szkolenia w ramach projektu! Zapraszamy serdecznie!

czytaj więcej o Zmiana tematyki bezpłatnego szkolenia w dniach od 21 do 23.11.2019 r. w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Dobra” - LISTOPAD 2019 r.
Moduł „Mój biznes w sieci”

Moduł „Mój biznes w sieci”

Wtorek, 30 kwietnia 2019

Moduł „Mój biznes w sieci” przeznaczony jest przede wszystkim dla przygotowujących się do założenia własnej działalności. Uczestnik nauczy się, jak może wykorzystać zasoby Internetu, aby podnieść skuteczność działania w ramach poszczególnych funkcji biznesowych (komunikacja, marketing, zaopatrzenie, finanse itp.).

czytaj więcej o Moduł „Mój biznes w sieci”
Moduł „Tworzę własną stronę internetową (blog)

Moduł „Tworzę własną stronę internetową (blog)"

Wtorek, 30 kwietnia 2019

Moduł „Tworzę własną stronę internetową (blog)” przeznaczony jest dla osób, które chciałyby mieć swoje miejsce w sieci w postaci własnej strony internetowej lub bloga. Uczestnicy po zakończeniu szkolenia nabędą podstawowe umiejętności pozwalające im stworzyć takie miejsce, zarządzać nim, opracowywać i dodawać do niego treści

czytaj więcej o Moduł „Tworzę własną stronę internetową (blog)"
Moduł „Rolnik w sieci”

Moduł „Rolnik w sieci”

Wtorek, 30 kwietnia 2019

Moduł „Rolnik w sieci” przeznaczony jest przede wszystkim dla rolników, którzy na szkoleniu dowiedzą się, gdzie i jakie przydatne informacje, aplikacje i e-usługi mogą znaleźć w sieci, jak bezpiecznie z nich korzystać, jak regulować swoje rachunki bez konieczności odwiedzania placówki bankowej czy urzędu

czytaj więcej o Moduł „Rolnik w sieci”
Moduł „Kultura w sieci”

Moduł „Kultura w sieci”

Wtorek, 30 kwietnia 2019

Moduł „Kultura w sieci” przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, gdzie w Internecie szukać ciekawych i przydatnych zasobów szeroko pojętej kultury i zasobów edukacyjnych z legalnych źródeł oraz jak wykorzystywać je do nauki lub własnej twórczości. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z ogólnodostępnymi portalami prezentującymi dorobek polskiej kultury.

czytaj więcej o Moduł „Kultura w sieci”