Zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzydlnej

Gmina Dobra i Ochotnicza Straż Pożarna w Skrzydlnej informuje o realizacji zadania pn.: “Zakup terenowego specjalnego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzydlnej’’. Samochód zakupiono dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, jak również dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości, środków pochodzących z Województwa Małopolskiego, oraz środków z budżetu Gminy Dobra i środków własnych Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzydlnej.

Koszt zadania: 455 000,00 zł

Zadanie zrealizowano w ramach:

1. “Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych.
Część 1) Dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych” - wsparcie
Kwota dotacji: 200 000,00 zł

2. Projektu ze Środków Ministerstwa Sprawiedliwości w ramach Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości
Kwota dotacji: 80 000,00 zł