Gminy zwrócone w stronę słońca

Informujemy o rozstrzygniętym konkursie plastycznym w ramach projektu pn. "Odnawialne źródła energii w Mszanie Dolnej oraz gminach partnerskich" dla klas IV-VI szkół podstawowych.

Pierwsze miejsce zdobyła uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Skrzydlnej Olga Siembab.

Konkurs został zorganizowany przez Urząd Gminy w Mszanie Dolnej, nagrody konkursowe zostały ufundowane ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

W konkursie wzięli udział uczniowie z 25 szkół podstawowych (również z naszej gminy). Celem konkursu była promocja odnawialnych źródeł energii tj. energia słoneczna, wiatrowa, wodna, geotermalna oraz wskazanie korzyści, jakie przez ich wykorzystanie zyskuje człowiek i otaczające go środowisko.

Więcej informacji i  galeria zdjęć dostepna na stronie Gminy Mszana Dolna pod adresem >> przejdź

Zwyciężczyni oraz pozostałym laureatom serdecznie gratulujemy.