Przejdź do stopki

„TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI” - konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego – IV edycja, 2022

„TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI” - konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego – IV edycja, 2022

Treść

Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Konkurs przeznaczony jest dla jednostek samorządu terytorialnego, lokalnych organizacji turystycznych, lokalnych grup działania, samorządów gospodarczych, stowarzyszeń i fundacji turystycznych, przedsiębiorców działających w sektorze usług turystycznych (np. właścicieli obiektów i atrakcji turystycznych, organizatorów imprez i wydarzeń turystycznych) oraz zarządców szlaków.

Kandydatów do udziału w konkursie można zgłaszać od 10.08.2022 r. do 31.08.2022 r.

Głosowanie rozpocznie się 08.09.2022 r. i potrwa do 27.09.2022 r. 

Laureatów i wyróżnionych w konkursie wybiorą osoby głosujące i Kapituła. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się do dnia 28 października 2022 r. 

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Szczegóły konkursu i formularz zgłoszenia na stronie: https://konkurs.visitmalopolska.pl/