Zostań Małopolskim Liderem Przedsiębiorczości Społecznej 2017

Już po raz siódmy zostanie wybrany Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej.

Celem konkursu jest nagrodzenie tych podmiotów, które dbają o wysoką jakość produktów i usług, a przy tym z sukcesem łączą działalność ekonomiczną z realizacją ważnych celów społecznych.

Konkurs prowadzony jest w następujących kategoriach:

I Kategoria główna - Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2017.

Zgłoszenia w tej kategorii mogą składać zarejestrowane w województwie małopolskim i prowadzące działalność gospodarczą od ca najmniej 24 miesięcy:

• organizacje pozarządowe oraz kościelne jednostki organizacyjne prowadzące działalność gospodarczą,
  • spółdzielnie inwalidów i niewidomych,
  • spółdzielnie socjalne,
  • spółdzielnie pracy,
  • spółki kapitałowe, które w umowie, statucie lub akcie założycielskim mają zapis o prowadzeniu działalności w celach społecznych i przeznaczeniu całego zysku na cele społeczne.

II Kategoria – Jednostka samorządu terytorialnego wspierająca rozwój ekonomii społecznej w Małopolsce

Rekomendowane mogą być gminy i powiaty województwa małopolskiego wspierające rozwój ekonomii społecznej.

III Kategoria – Przedsiębiorca wspierający rozwój ekonomii społecznej w Małopolsce

Do wyróżnienia rekomendowane mogą być przedsiębiorstwa zarejestrowane / działające województwie małopolskim wspierające małopolskie podmioty ekonomii społecznej.

IV Kategoria – Nagroda publiczności

Nagroda przyznawana na podstawie plebiscytu internetowego. W tej kategorii biorą udział finaliści wyłonieni przez Kapitułę Konkursu.

Organizatorzy jak zawsze przewidzieli cenne nagrody. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę finansową oraz prawo posługiwania się tytułem i logo konkursu. Zgłoszenia trwają do 4 września 2017 roku.

Formularz rekomendacji umożliwiający przekazanie zgłoszenia dostępny na stronie www.es.malopolska.pl